18.8 C
Skopje
Monday, September 20, 2021

Благојче Најдовски

1 POSTS0 COMMENTS
http://www.nff.org.mk

НФФ средба со Фармери од Малезија

НФФ средба со Националната организација на фармери од Малезија На 18 јануари Националната федерација на фармери имаше посета на 18 члена делегација на Националната организација...

Stay Connected

21,989FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles