1.8 C
Skopje
Saturday, January 22, 2022

Телефони на кризните општински штабови

Националната федерација на фармери во насока да излезе во пресрет на руралното население и земјоделците ги споделува телефонските контакти на кризните општински штабови, каде што сите може да се обратите доколку имате потреба од дополнително движење за време на овој период, или имате потреба од дополнителни информации, забележани се определени нерегуларности и слично.

KrizniStaboviKontakti

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,878FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles