11.8 C
Skopje
Monday, October 25, 2021

Брошура подготвена од Националната конвенција на ЕУ за нашата држава

Ви ја споделуваме брошурата подготвена од Националната конвенција на ЕУ за нашата држава во која се дадени препораките за Поглавјето 11 за земјоделство и рурален развој. НФФ беше активно вклучена во дефинирањето на препораките
Линк – http://nkeu.mk/wp-content/…/2019/09/Brosura-B5-mak-final.pdf

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,989FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles